Doğu Avrupa'ya demiryolu taşımacılığı

Khadem rail şirketinin verdigi Demiryolu Hizmetleri, BDT ile sınırlı değildir. Hizmetlerimizi yanı sıra Doğu Avrupa'ya, yani Hazar devletlerine de demiryolu hizmetleri sağlıyoruz.

Rusya, Çek Cumhuriyeti, Polonya, Hırvatistan, Slovakya, Macaristan, Romanya, Moldova, Sırbistan, Litvanya, Letonya, Estonya, Slovenya, Bulgaristan, Ukrayna, Beyaz Rusya, Bosna Hersek, Kozur ve Makedonya Farklı ve çeşitli vagonlarla Doğu Avrupa'ya demiryolu hizmeti ve mal teslimi, çatılı 29 bin ve uzun kenarlı, tank platformunun kısa kenarı ve buzdolabı Khadem rail ile mümkündür.

Doğu Avrupa nakliye kısıtlamaları ve rotaları UIC standartlarına uygundur. Eksenlere ve duyuruya dayalı ağırlık kısıtlamaları Rota ve hareket organizasyonlar Doğu Avrupa nakliye kısıtlamaları ve rotaları UIC standartlarına uygundur. Eksenlere ve duyuruya dayalı ağırlık kısıtlamaları Rota ve hareket organizasyonlar Ancak geniş demiryoluna bağlanan Avrupa demiryollarının çoğu 65 tona kadar ağırlık taşıyor Doğu Avrupa'da demiryolu taşımacılığı şu anda Azerbaycan, Ukrayna ve Rusya'dan gelen vagonlarla, müşterilerin talebi üzerine demiryolu sınırına khadem rail ile taşınan vagonlarla gerçekleştirilmektedir.

Doğu Avrupa Demiryolu üzerinde, Doğu Avrupa'daki önemli limanlara bağlanarak, Khadem Lojistik Holding bünyesindeki Khadem Rail kombine, karayolu ve deniz hizmetleri sağlayabilmektedir. Khadem Rail çeşitli vagonlar ile kombine ve direkt kargo göndererek müşterilerine ek hizmetler sunmaya çalışmaktadır.

Ana sayfa