Khadem Rail ile Afganistan'a demiryolu taşımacılığı ve navlun

Afganistan'ın en iyi iletişim yolu, İran'la kara ile çevrili sınırıdır Khadem Rail, Afganistan'a aşağıdaki demiryolu rotalarını sağlamaktadır:

- Toshka, Targhandi (Serahs'tan Targhandi'ye ve ardından Herat, Afganistan'a)

- İmam Nazar, Agine, Andkhoi, Mazar-e-Sharif demiryolu hattı İran'dan Serahs, Incheh Barun'dan İmam Nazar'a kadar Afganistan'a girer.

- İmam Nazar güzergahının açılmasıyla uygun olmayan İran, Sarakhs veya Incheh Borun, Farab, Khajeh Dolat, Brake, Hairatan ve oradan da Özbekistan'a demiryolu hattı. İran Delaram, Herat, Afganistan demiryolu hattı açılışı yapılıyor. Demiryolu Hizmetleri Khadem Rail, 21-29 bin uzun kenarlı çatılı vagonlar, platform kısa kenarlı vagonlar, tank vagonlar ve frigorifik vagonlar ile Afganistan'a kargo göndermede.

Afganistan'a gönderilen malların listesi şunları içerir:

çimento, inşaat malzemeleri, gıda, sıhhi tesisat, metaller, yuvarlak çubuklar, hırdavat vb. Khadem Demiryolu ile Afganistan'a, Afganistan'ın iç kesimlerine, Mezar-e-Şerif, Herat, Kabil, Gazni, Kandahar şehirlerine, Khadem Lojistik Holding tarafından direkt sevkiyat ve kombine karayolu ve demiryolu taşımaları ile mal gönderimi yönünde. Dünyanın farklı yerlerinden Afganistan'a deniz yoluyla Bandar Abbas'a kombine taşımacılık hizmetleri ve ardından transit olarak Afganistan içlerine demiryolu ve kamyon taşımacılığı .

İhracata yönelik kombine demiryolu hizmetleri de ray ve kamyon kombinasyonunda khadem rail tarafından gerçekleştirilmektedir

Ana sayfa