Khadem rail ile Orta Asya'ya demiryolu taşımacılığı

Central Asia or countries including Turkmenistan Uzbekistan Tajikistan Kyrgyzstan and Kazakhstan Orta Asya'ya giriş yolları Sarakhs Lotfabad Incheh Borun ve Aktau'dur Khadem Rail Orta Asya menşeli boş vagon hizmeti vermektedir. Orta Asya menşeli boş vagonları İran istasyonlarına ulaştırmaktadır Daha sonra vagon, yükleme ve gümrük işlemleri için ilgili demiryolu hattında bir lokomotif ile taşınır Khadem rail gönderici adına menşe istasyonlarında boşaltma, yükleme ve gümrükleme hizmetlerini gerçekleştirir.

Vagonların gümrük ve yüklenme işlemleri tamamlandıktan sonra ve demiryolu konşimentolarını düzenledikten sonra varış yerlerine hareket edecekler. Servisler arasında demiryolu esnafı ve rota boyunca vagon takibi, müşterinin talebi üzerine ücret karşılığı yapılacaktır.

Orta Asya, denize kıyısı olmayan bir ülkeler grubudur Girişi Türkmenistan'ın demiryolu sınırlarıdır Orta Asya'nın İran ile tek demiryolu bağlantı noktası ise Lotfabad Sarakhs Incheh Borun sınırlarıdır Orta Asya'ya demiryolu taşımacılığı, ihracat mallarının ihracatı ve ithalatı ve Orta Asya'ya yapılan ithalat için her zaman büyük önem taşımıştır. Orta Asya ülkeleri de kükürt üre mineralleri, mineraller, metaller ve rafinaj yağları dahil olmak üzere ihracat yapmaktadır. İkincisi, petrokimya ve petrol ürünlerini İran ve güney limanları üzerinden diğer ülkelere gönderiyor Khadem Rail, mal ithalatı ve ihracatı için Orta Asya üslerinden uzun kenarlı, kısa kenarlı, buzdolabı deposu, platform vb. Tüm çatılı vagonları tedarik edebilmektedir.

Ana sayfa