حمل و نقل ریلی به اروپای شرقی

خدمات ریلی خادم ریل منحصر به CIS نیست . خادم ریل در تکمیل خدمات خود، خدمات ریلی به اروپای شرقی ، یعنی به کشور های اشاره شده در ذیل سرویس دهی می نماید :

روسیه،جمهوری چک ، لهستان ، کرواسی ، اسلواکی ، مجارستان ، رومانی ، مولدووا ، صربستان ، لیتوانی ، لتونی ، استونی ، اسلوونی ، بلغارستان ، اوکراین ، بلاروس ، بوسنی هرزوگوین ، کوزوو و مقدونیه . خدمات ریلی و ارسال کالاو بار به اروپای شرقی با واگن های مختلف و متنوع ، مسقف 29 هزار و لبه بلند ، لبه کوتاه پلت فرم مخزن دار و یخچالی توسط خادم ریل امکان پذیر است .

محدودیت های باری و مسیرهای اروپای شرقی طبق استانداد های UIC می باشد . محدودیت های وزنی براساس محورها و براساس اعلام سازمان های مسیر و حرکت می باشد . ولی عمدتاً مسیر راه آهن اروپایی که به راه آهن عریض متصل است وزن هایی تا 65 تن را حمل می نمایند . حمل ریل در اروپای شرقی در حال حاضر با واگن های آذربایجان،اکراین و روسیه که توسط خادم ریل بطور امداد به مرزهای ریلی بنابر درخواست مشتریان حمل می گردند ، انجام می شود .

خادم ریل که یکی از زیرمجموعه های هلدینگ خادم لجیستیک می باشد، در مسیر راه آهن اروپای شرقی با اتصال به بنادر مهم اروپای شرقی ، می تواند خدمات ترکیبی ، جاده ای و دریایی را به انجام برساند. خادم ریل سعی دارد با ارسال بار بطور ترکیبی و مستقیم با واگن های متعدد خدمات تکمیلی به مشتریان ارائه نماید .

خانه