حمل و نقل ریلی به آسیای میانه توسط خادم ریل

آسیای میانه شامل کشورهای ترکمنستان ، ازبکستان ، تاجیکستان ، قرقیزستان و قزاقستان می باشد. مسیرهای ورودی به آسیای میانه مرزهای ریلی سرخس لطف آباد اینچه برون و آکتاِوو می باشد. خادم ریل خدمات تامین واگن خالی را از مبادی آسیای میانه انجام میدهد واگن خالی را از مبدا آسیای میانه به ایستگاه های ایران حمل می نماید و سپس واگن توسط لوکوموتیو در خط ریلی مربوطه جهت بارگیری و تشریفات گمرکی انتقال می یابد.

خادم ریل خدمات تخلیه و بارگیری و گمرکی را به نیابت از فرستنده در ایستگاه های مبدا به انجام میرساند سپس واگن ها پس از بارگیری و انجام تشریفات گمرکی و صدور بارنامه های ریلی به سمت مقصد حرکت خواهند کرد از جمله خدمات خادم ریل تریسینگ و ردیابی واگن ها در طول مسیر می باشد که به درخواست مشتری با پرداخت هزینه به انجام خواهد رسید.

آسیای میانه مجموعه ای از کشورهای محصور در خشکی می باشد ، مجرای ورودی آن مرزهای ریلی ترکمنستان می باشد و تنها نقطه اتصال ریلی آسیای میانه با ایران مرزهای لطف آباد سرخس اینچه برون می باشد حمل و نقل ریلی به آسیای میانه همواره برای صادرات و واردات کالاهای صادراتی و واردات آسیای میانه دارای اهمیت فراوان بوده و کشورهای آسیای میانه نیز محموله های صادراتی شامل گوگرد اوره مواد معدنی حبوبات فلزات و روغن های تصفیه دوم فراورده های پتروشیمی و نفتی خود را از طریق ایران و بنادر جنوبی به کشورهای دیگر جهان ارسال مینماید خادم ریل امکان تامین کلیه واگن های امدادی مسقف لبه بلند لبه کوتاه مخزنداز یخچالی پلت فرم و غیره را از مبادی آسیای میانه برای واردات کالا و همچنین برای صادرات کالا دارد.

خانه